Doğru Nefes Doğru Duruş Uygulaması

Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur

AMAÇ

Seansın amacı eğitim olmayıp, katılanları rahatlatarak günün baskı ve sıkıntılarından uzaklaştırmak ve 24 saat sakin bir vakit geçirtecek konuma getirmektir.

İÇERİK / ÖZELLİKLER

Uygulama, 3000 sene önceden bilinen meridyenlerin (evrensel enerji kanalları) ve çakraların (evrensel enerji kapıları) açık ve temiz kalmasını sağlar. Bu durum çeşitli disiplinlere göre kı veya chı veya prana veya nefes, bir başka deyişle yaşam gücünün bedende toplanması, gezdirilmesi ve depolanmasıdır.
Seans, TAI CHI CHUAN temeline yönelik ayakta yapılan bir dizi nefes egzersizini içerir. Uygulama yaş, cinsiyet veya herhangi bir sportif ön deneyimden bağımsız olarak gruplara verilebilir. Minimum güç kullanarak, tüm eklemlerin belirli bir nefes sistemi çerçevesinde yumuşak ve rahat hareketlerle çalıştırılmasıdır. Seansın tamamı minimal bir meditasyon dahil 75 dakika sürer.

FAYDALAR

Kişinin tüm potansiyelini optimize ederek bedenin, zihnin ve ruhun (yaşam gücü) canlandırılması. Başlıca fiziki faydaları ise; toksinlerden arınma, vücuttaki fazla suyun atılması, beyin ve kaslardaki oksijenin maksimizasyonu, sinir sistemindeki hormonal salgılamanın ve metabolizmanın dengelenmesinin sağlanması ile bağışıklık sisteminin güçlendirilmesidir.

 GEREKSiNiMLER

Yumuşak ve rahat bir giysi - ayakkabı, ortama göre bir yer minderi ve küçük bir şişe içme suyu. Ve... Kendine sevgiyle yardım etmeyi arzulamak, seansa önyargısız, büyük bir beklentiye girmeden, sadece o anın farkına vararak ve keyif alarak katılmak.

BİZİ TERCİH EDENLER